Medewerker Zorgadministratie vacatures

305 vacatures voor Medewerker Zorgadministratie

Centrumtandzorg
nieuw

Medewerker Zorgadministratie

's-Hertogenbosch, Noord-Brabant
4 weken geledenVoltijdBeperkte ervaringTijdelijkStandaard Dienstverband
NL - W JB
nieuw

Pedagogisch Zorgverlener

Amsterdam, Noord-Holland
2 dgn geledenVoltijdUitgebreide ervaringSchoolmaatschappelijk werkSeizoensgebondenStandaard Dienstverband
Person of Interest
nieuw

Pedagogisch Zorgverlener

1073 GX Amsterdam, Noord-Holland
5 dgn geledenVoltijdUitgebreide ervaringSchoolmaatschappelijk werkSeizoensgebondenStandaard Dienstverband
Arkin
nieuw

Zorgcontroller Horizontaal Toezicht | Forensische GGZ

The Randstad, Zuid-Holland
4 dgn geledenUitgebreide ervaringStandaard Dienstverband

Top 3 werkgevers met de meeste vacatures als Medewerker Zorgadministratie

Vacatures bij Centrumtandzorg voor Medewerker Zorgadministratie

Centrumtandzorg
nieuw

Medewerker Zorgadministratie

's-Hertogenbosch, Noord-Brabant
4 weken geledenVoltijdBeperkte ervaringTijdelijkStandaard Dienstverband

Vacatures bij NL - W JB voor Medewerker Zorgadministratie

NL - W JB
nieuw

Begeleider – SWZ (Zorgdiploma vereist)

's-Hertogenbosch, Noord-Brabant
6 dgn geledenDeeltijdBeperkte ervaringTijdelijk Werk
NL - W JB
nieuw

Begeleider (Zorgdiploma vereist)

6 dgn geledenVoltijdBeperkte ervaringFreelance

Vacatures bij Person of Interest voor Medewerker Zorgadministratie

Person of Interest
nieuw

Pedagogisch Zorgverlener

1073 GX Amsterdam, Noord-Holland
5 dgn geledenVoltijdUitgebreide ervaringSchoolmaatschappelijk werkSeizoensgebondenStandaard Dienstverband

Welke professionele ervaring heb je nodig als Medewerker Zorgadministratie?

Zoek een vaste aanstelling als Medewerker Zorgadministratie

Tally Whitmore
nieuw

Business Controller

Amsterdam, Noord-Holland
3 weken geledenVoltijdUitgebreide ervaringTijdelijkFlexibele werktijdenStandaard Dienstverband
Frion
nieuw

Persoonlijk begeleider gehandicaptenzorg

Zwolle, Overijssel
5 dgn geledenVoltijdBeperkte ervaringPermanentStandaard Dienstverband

Veelgestelde vragen voor het zoeken naar een vacature als Medewerker Zorgadministratie

Hoeveel openstaande vacatures zijn er voor Medewerker Zorgadministratie banen?

Op dit moment zijn er op Joblift 305 openstaande vacatures voor Medewerker Zorgadministratie banen in Nederland.

Wat doet een medewerker Zorgadministratie?

Een medewerker zorgadministratie is verantwoordelijk voor het correct en efficiënt verwerken van patiëntgegevens en medische dossiers. Daarnaast houdt hij/zij zich bezig met facturatie, declaraties en andere administratieve taken binnen de zorginstelling.

Tot welke branche behoren Medewerker Zorgadministratie vacatures?

Medewerker Zorgadministratie vacatures behoren tot de Gezondheidszorg en geneeskunde branche.

Wat zijn de vereiste vaardigheden en kwalificaties om te werken als Medewerker Zorgadministratie?

Een medewerker zorgadministratie moet nauwkeurig zijn, sterke organisatorische vaardigheden hebben en kennis hebben van medische terminologie en codering. Ervaring met administratieve taken, data-invoer en het gebruik van software voor zorgbeheer is ook een belangrijke kwalificatie.

Welke vooropleiding heb je nodig om Medewerker Zorgadministratie te worden?

Voor het beroep van Medewerker Zorgadministratie is meestal een MBO-opleiding op niveau 4 in de richting van administratie of gezondheidszorg vereist. Ervaring in de zorgsector en kennis van zorgadministratie kunnen ook nuttig zijn. Dit beroep biedt de mogelijkheid om bij te dragen aan de efficiëntie en effectiviteit van de zorgverlening.

Welke doorontwikkelingsmogelijkheden zijn er als Medewerker Zorgadministratie?

Voor een Medewerker Zorgadministratie zijn er diverse kansen voor professionele ontwikkeling. Men kan zich bijvoorbeeld verder specialiseren in verschillende gebieden van zorgadministratie of de overstap maken naar een managementrol binnen de zorgadministratie. Bovendien, door het volgen van aanvullende cursussen of trainingen, kan men zich opwerken tot expert in zorgwetgeving en -beleid.